Back to Top

Kalendář akcí 2020

LEDEN 2020

2.-3.1. – Vánoční prázdniny
11.1. – zahájení mimořádných tréninků

ÚNOR 2020

1.2. – školení trenérů – Olomouc
3.-6.2.  – Jarní příměstský tábor YESDANCE
3.-7.2.  – Jarní prázdniny

Akce s platností od 11. března 2020 zrušeny z důvodu nařízení vlády o šíření koronavirové nákazy.

BŘEZEN 2020 

14.3. – Vystoupení – Sportovec roku – Zlaté Hory (zrušeno)
15.3. – IMA – kvalifikační kolo A/B – Pardubice (zrušeno)
30.3. – Vystoupení – Taneční školičky Modrá školka – nám TGM Jeseník (zrušeno)

DUBEN 2020

1.4.-15.5. – Tanečník na zkoušku (zrušeno)
9.-13.4. – Velikonoční prázdniny
10.4. – Mia Dance Festival – semifinále – Chrudim (zrušeno)
18.4. – Česko se hýbe – Olomouc – kvalifikace (zrušeno)
23.4. – Májová taneční přehlídka YESDANCE (zrušeno)
25.-26.4. – IMA – finále ČR (B) – Kladno (zrušeno)

KVĚTEN 2020

1.-2.5. – IMA – finále ČR (A) – Hradec Králové (zrušeno)
9.5. – Mia Dance Festival  – finále O POHÁR POM + BAT – Praha (zrušeno)
15.5. – Vystoupení – Zahájení lázeňské sezóny – nám, TGM Jeseník (zrušeno)
22.-23.5. – Mia Dance Festival – finále STREET – Praha (zrušeno)
22.5. – Mia Dance Festival  – finále DISCO – Praha (zrušeno)
24.5. – Mia Dance Festival  – finále GROUPS+SMALL GROUPS POM + BAT – Praha (zrušeno)
26.5. – Přijímací řízení v Jeseníku a Mikulovicích – I. termín
28.5. – V. Závěrečná taneční přehlídka YESDANCE (zrušeno)
31.5. – Mia Dance Festival  – finále BALET+VÝRAZOVÝ TANEC – Praha (zrušeno)

ČERVEN 2020

1.6. – Přijímací řízení v Jeseníku a Mikulovicích – II. termín
3.-4.6. – Česko se hýbe – Ostrava – finále (zrušeno)
6.-8.6. – Ostravská pyramida (zrušeno)

20.6. – Vystoupení – Sraz veteránů VW Brouk  – Bohemaland Zlaté Hory  (zrušeno)
22.-23.6. – vydávání osvědčení

27.6. – Vystoupení – Dny obce Mikulovice (zrušeno)
24.-27.6. – IMA – ME – Slovensko, Nitra (zrušeno)

ČERVENEC 2020

7.-10.7. – Letní příměstský tábor YESDANCE – I. turnus
13.-17.7. – Letní příměstský tábor YESDANCE – II. turnus

SRPEN 2020

21.8. – Vystoupení – Cihelna 2020 – Králíky
24.-28.8. – Letní příměstský tábor YESDANCE – III. turnus

Kalendář akcí 2019

LEDEN 2019

2.1. – Vánoční prázdniny
19.1. – Vystoupení – Zahájení plesu ve Vidnavě

ÚNOR 2019

1.2. – Pololetní prázdniny

BŘEZEN 2019

11.-14.3. – Jarní příměstský tábor YESDANCE
11. -15.3. – Jarní prázdniny
25.3. – Zápis nových žáků – Tanečníkem na zkoušku
31.3. – IMA – kvalifikace Bystřice

DUBEN 2019

7.4. – Taneční skupina roku – semifinále Třinec
13.4. – Mia Dance Festival – semifinále Chrudim
19.4. – Taneční workshop
18.-22.4. – Velikonoční prázdniny
27.4. – Taneční skupina roku Morava – finále Zlín

KVĚTEN 2019

10.5. – IV. Májová taneční přehlídka YESDANCE
18.-19.5. – IMA – Mistrovství ČR Náchod – roztleskávačky kadet a junior
14.5. – Přijímací řízení v Jeseníku – I. termín a v Mikulovicích
24.5. – Mia Dance Festival – finále Praha – roztleskávačky
25.5. – Mia Dance Festival – finále Praha – street dance
31.5. – Mia Dance Festival – finále Praha – disco dance

ČERVEN 2019

2.6. – Mia Dance Festival – finále Praha – mažoretky
4.6. – Přijímací řízení v Lipové-lázních
7.6. – Taneční skupina roku – finále Praha – roztleskávačky seniorky
9.6. – Taneční skupina roku – finále Praha – mažoretky junior+senior
9.-16.6. – Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu – Chorvatsko, Crikvenica
12.-13.6. – Přijímací řízení v Jeseníku – II. termín
24.6. – IV. Závěrečná taneční přehlídka YESDANCE
26.-28.6. – Rozdáváme vysvědčení
28.6. – Taneční workshop

ČERVENEC 2019

1.-4.7. – Letní příměstský tábor YESDANCE – I. turnus
8.-12.7. – Letní příměstský tábor YESDANCE – II. turnus

SRPEN 2019

16.8. – Vystoupení – Cihelna 2019 – Králíky

ZÁŘÍ 2019

2.-5.9. – Přijímací řízení v Jeseníku

ŘÍJEN 2019

5.10. – Taneční workshop
12.10. – Vystoupení – Dýňová slavnost v areálu klášteru Voršilek v Jeseníku
25.10. – Vystoupení – Ples hotelové školy v Hotelu Zlatý Chlum v České Vsi
29.-30.10. – Podzimní prázdniny

LISTOPAD 2019

15.11. – Vystoupení – Ples obchodní akademie na Pentagonu v Jeseníku
29.11. – Vystoupení – Ples SOŠ a SOU na Pentagonu v Jeseníku

PROSINEC 2019

7.12. – Talent tanečního centra YESDANCE 2019
23.-31.12. – Vánoční prázdniny

Kalendář akcí 2018

LEDEN 2018

2.1. – Vánoční prázdniny
27.1. – Workshop – mažoretky

ÚNOR 2018

3.2. – Workshop – roztleskávačky a mažoretky
24.2. – Vystoupení – Městský ples v Žulové
24.2. – Vystoupení – Školní ples v Mikulovicích

BŘEZEN 2018

5.-7.3. – Jarní příměstský tábor YESDANCE
5.-9.3. – Jarní prázdniny
15.3. – Zápis nových žáků – Tanečníkem na zkoušku
17.3. – Vystoupení – Velikonoční slavnost na nám. TGM v Jeseníku
17.3. – Vystoupení – Sportovec roku ve Zlatých Horách
29.-30.3. – Velikonoční prázdniny

DUBEN 2018

9.4. – Taneční skupina roku – semifinále Třinec
14.-15.4. – Mia Dance Festival – semifinále Otrokovice
22.4. – Mia Dance Festival – semifinále Olomouc
28.-29.4. – Taneční skupina roku Morava – finále Zlín

KVĚTEN 2018

4.5. – III. Májová taneční přehlídka YESDANCE
9.5. – Přijímací řízení v Jeseníku – I. termín
19.5. – Vystoupení – Sousedská slavnost na nám. TGM v Jeseníku
19.-20.5. – Workshop pro trenéry
26.5. – Mia Dance Festival – finále Praha – street dance

ČERVEN 2018

1.-3.6. – Taneční skupina roku – finále Praha
1.6. – Mia Dance Festival – finále Praha – roztleskávačky, disco dance
2.6. – Mia Dance Festival – finále Praha – mažoretky
5.6. – III. Závěrečná taneční přehlídka YESDANCE
6.-7.6. – Přijímací řízení v Jeseníku – II. termín
9.6. – Mia Dance Festival – finále Olomouc – O pohár (miniformace)
12.6. – Přijímací řízení v Mikulovicích a Lipové-lázních
23.6. – Vystoupení – Mikulovické dny
29.6. – Vystoupení – 25 let Agroholdingu
25.-30.6. – Rozdáváme osvědčení

ČERVENEC 2018

1.-4.7. – Letní příměstský tábor YESDANCE – I. turnus
9.-13.7. – Letní příměstský tábor YESDANCE – II. turnus
14.7. – Vystoupení – Žulovské slavnosti

SRPEN 2018

17.8. – Vystoupení – Cihelna 2018 – Králíky

ZÁŘÍ 2018

3. až 6.9. – Zápis nových žáků
15.9. – Vystoupení v Písečné – 70. let obce
15.9. – Vystoupení – sportovní hala Jeseník
22.9. – Workshop gymnastiky pro trenéry

ŘÍJEN 2018

20.10. – Vystoupení v rámci Kouzelného koncertu sopranistky Pavlíny A. Říhové v Mikulovicích
20.10. – Vystoupení – nám. TGM Jeseník – Dýňová slavnost
Open Class – 10 lekcí pro veřejnost (termín bude upřesněn)
Workshop gymnastiky pro trenéry (termín bude upřesněn)
29.-30.10. – Podzimní prázdniny

PROSINEC 2018

1.12. – Taneční soutěž – Talent YESDANCE 2018
24.-31.12. – Vánoční prázdniny
31.12. – Vystoupení v rámci silvestrovského programu na Holetu Helios a Toč v Lipové-lázních

Kalendář akcí 2017

ZÁŘÍ 2017

4. a 6.9. – Zápis nových žáků

LISTOPAD 2017

17.-19.11. – Workshop pro trenéry (POM+BAT)
25.11. – Taneční soutěž Talent tanečního centra YESDANCE 2017

PROSINEC 2017

1.12. – Vystoupení – Stužkovací ples Obchodní akademie Jeseník
15.12. – Vystoupení – Vánoční setkání zaměstnanců Ondrostroj
23.12.-31.12. – Vánoční prázdniny