Back to Top

Úspěchy

Rok 2019

Kvalifikace – IMA 2019 – 30. dubna 2019 – Bystřice
1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Power Girls
2. místo – duo roztleskávačky juniorky Anna Harbichová, Veronika Zelenková
2. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
2. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnice ze Saint-Tropez
6. místo – sólo roztleskávačka juniorka Anna Harbichová

Kvalifikace – Taneční skupina roku 2019 – 7. dubna 2019 – Třinec
1. místo – roztleskávačky seniorky – Cesta do vesmíru (Apollo 13)
1. místo – mažoretky juniorky+seniorky – Karneval v Riu
7. místo – street dance junior – Level Up
7. místo – street dance senior – Tudishi

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2019 – 13. dubna 2019 – Chrudim
1. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Beata Březinová
1. místo – sólo roztleskávačka juniorka – Anna Harbichová
1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Power Girls
1. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
1. místo – roztleskávačky seniorky – Apollo 13
1. místo – mažoretky juniorky+seniorky – Karneval v Riu
2. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Nika Koudelková
2. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Mama
2. místo – duo roztleskávačky juniorky Hana Červená a Veronika Zelenková – Paris
2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Demons
2. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnice ze Saint-Tropez
2. místo – street dance kadeti – Mix street
2. místo – street dance senioři – Tudishi
3. místo – duo roztleskávačky Zuzana Šarmanová a Nela Šimková
3. místo – duo mažoretky Helena Ištvánková a Kateřina Kuchařová – Pod hladinou
3. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Sweet Girls
3. místo – miniformace mažoretky kadetky+juniorky – Disco Show
3. místo – miniformace disco dance junior – Bum bum
3. místo – roztleskávačky kadetky Mikulovice – Jungle
3. místo – street dance junior – Level Up
4. místo – miniformace disco dance kadet – Ekvádor
4. místo – mažoretky kadetky – U nás v cirkuse

Mistrovství Moravy – Taneční skupina roku 2019 – 27. dubna 2019 – Zlín
1. místo – roztleskávačky seniorky – Cesta do vesmíru (Apollo 13)

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2019 – 28. dubna 2018 – Olomouc
2. místo – mažoretky kadetky – U nás v cirkuse
5. místo – miniformace disco dance kadet – Ekvádor

Mistrovství ČR – IMA 2019 – 30. dubna 2019 – Bystřice
6. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
7. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnic ze Saint-Tropez
10. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Power Girls
13. místo – duo roztleskávačky juniorky Anna Harbichová, Veronika Zelenková

Finále – Mia Dance Festival 2019 – 24. května 2019 – Praha
1. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Mama
1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Power Girls
1. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
1. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnice ze Saint-Tropez
1. místo – roztleskávačky seniorky – Apollo 13
2. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Nika Koudelková
2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Demons
2. místo – miniformace disco dance junior – Bum bum
3. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Beata Březinová
3. místo – sólo roztleskávačka juniorka – Anna Harbichová
3. místo – duo roztleskávačky kadetky Zuzana Šarmanová a Nela Šimková
3. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Sweet Girls
3. místo – miniformace disco dance kadet – Ekvádor
4. místo – duo roztleskávačky juniorky Hana Červená a Veronika Zelenková – Paris

Finále – Mia Dance Festival 2019 – 25. května 2019 – Praha
7. místo – street dance junior – Level Up
8. místo – street dance senioři – Tudishi
10. místo – street dance kadeti – Mix street

Finále – Mia Dance Festival 2019 – 2. června 2019 – Praha
1. místo – sólo mažoretka juniorka Anna Harbichová
1. místo – duo mažoretky juniorky Kateřina Kuchařová a Helena Ištvánková – Pod hladinou
1. místo – miniformace mažoretky kadet+junior – Disco Show
3. místo – mažoretky junior+senior – Karneval v Riu
4. místo – mažoretky kadetky – U nás v cirkuse

Mistrovství ČR – Taneční skupina roku 2019 – 7. června 2019 – Praha
3. místo – roztleskávačky seniorky – Cesta do vesmíru (Apollo 13)

Mistrovství Evropy – IMA 2019 – 11.-15. června 2019 – Crikvenica, Chorvatsko
3. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
8. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnic ze Saint-Tropez

Rok 2018

Kvalifikace – Taneční skupina roku 2018 – 4. dubna 2018 – Třinec
1. místo – roztleskávačky kadetky – Flower Party
1. místo – roztleskávačky juniorky – Stop the Storm!

Kvalifikace – MAC 2018 – 5. dubna 2018 – Přerov
2. místo – roztleskávačky seniorky – Čas

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2018 – 15. dubna 2018 – Otrokovice
1. místo – roztleskávačky kadetky – Flower Party
1. místo – roztleskávačky juniorky – Stop the Storm!
1. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Skeletons
2. místo – street dance junior – Následníci
2. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Tygří mejdan
3. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Cute Girls

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2018 – 22. dubna 2018 – Olomouc
1. místo – mažoretky kadetky – Mickeyho hodina tance
1. místo – mažoretky junior+senior – Na drink s Marilyn
1. místo – miniformace mažoretky kadetky – Čardáš
1. místo – duo mažoretky juniorky – Dolls – Hana Červená a Anna Harbichová
1. místo – roztleskávačky seniorky – Čas
1. místo – duo roztleskávačky seniorky – Sunshine – Kristýna Sedláčková a Barbora Šalplachtová
1. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Havana Coke – Beatka Březinová
1. místo – sólo roztleskávačka juniorka – Anna Harbichová
1. místo – sólo disco dance juniorka – Nikola Macháčková
2. místo – trio mažoretky seniorky – TresCchicas – Adéla Dorničáková, Daniela Chaloupková a Zuzana Žídková
2. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Gaga Show
2. místo – duo roztleskávačky juniorky – Infinity – Kateřina Lukášová a Nikol Nepožitková
2. místo – duo roztleskávačky juniorky – Mama – Jana Černěnková a Nela Pesselová
3. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Vendula Hubálková
4. místo – duo roztleskávačky kadetky – Zuzana Šarmanová a Nela Šimková
4. místo – street dance – Trolls
4. místo – disco dance juniorky – Mix

Mistrovství Moravy – Taneční skupina roku 2018 – 28.-29. dubna 2018 – Zlín
1. místo – roztleskávačky juniorky – Stop the Storm!
2. místo – roztleskávačky kadetky – Flower Party

Mistrovství Moravy – MAC 2018 – 29.-30. dubna 2018 – Opava
5. místo – roztleskávačky seniorky – Čas

Mistrovství ČR – MAC 2018 – 26. května 2018 – Jaroměř
2. místo – roztleskávačky seniorky – Shake up the party – defilé
5. místo – roztleskávačky seniorky – Čas

Finále – Mia Dance Festival 2018 – 26. května 2018 – Praha
6. místo – street dance – Trolls
6. místo – street dance junior – Následníci

Finále – Mia Dance Festival 2018 – 1. června 2018 – Praha
1. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Skeletons
1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Gaga Show
1. místo – roztleskávačky seniorky – Čas
2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Cute Girls
2. místo – roztleskávačky kadetky – Flower Party
2. místo – roztleskávačky juniorky – Stop the Storm!
3. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Tygří mejdan
6. místo – disco dance juniorky – Mix

Finále – Mia Dance Festival 2018 – 2. června 2018 – Praha
1. místo – mažoretky kadetky – Mickeyho hodina tance
1. místo – mažoretky junior+senior – Na drink s Marilyn
2. místo – miniformace mažoretky kadetky – Čardáš

Finále – Mia Dance Festival 2018 – 9. června 2018 – Olomouc
1. místo – duo mažoretky juniorky – Dolls – Hana Červená a Anna Harbichová
1. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Havana Coke – Beatka Březinová
1. místo – sólo roztleskávačka juniorka – Anna Harbichová
2. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Vendula Hubálková
3. místo – sólo disco dance juniorka – Nikola Macháčková
4. místo – trio mažoretky seniorky – Tres Chicas – Adéla Dorničáková, Daniela Chaloupková a Zuzana Žídková

Rok 2017

Kvalifikace – Taneční skupina roku 2017 – 15. dubna 2017 – Třinec
1. místo – roztleskávačky kadetky – Eskymáci
1. místo – roztleskávačky seniorky – Československo
3. místo – roztleskávačky juniorky – Rychlá jízda

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2017 – 23. dubna 2017 – Otrokovice
1. místo – roztleskávačky kadetky – Eskymáci
1. místo – roztleskávačky seniorky – Československo
1. místo – mažoretky juniorky+seniorky – Tisíc a jedna noc
2. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Girl Squate
2. místo – miniformace mažoretky seniorky – Latino

Mistrovství Moravy – Taneční skupina roku 2017 – 29.-30. dubna 2017 – Zlín
1. místo – roztleskávačky kadetky – Eskymáci
2. místo – roztleskávačky seniorky – Československo
3. místo – roztleskávačky juniorky – Rychlá jízda

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2017 – 6. května 2017 – Olomouc
1. místo – sólo mažoretka kadetka – Víla – Hana Šantrůčková
1. místo – trio roztleskávačky juniorky – Blue Stars – Iveta Posoldová, Beata Szarowská, Veronika Zelenková
2. místo – Street Dance kadeti – Pošta Jeseník
2. místo – mažoretky kadetky – Letušky
2. místo – duo mažoretky kadetky – Od Mattela – Helena Ištvánková, Kateřina Kuchařová
2. místo – duo roztleskávačky kadetky – Ballantine’s Brasil – Vendula Hubálková, Viktorie Zemanová
2. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Pink Star – Anna Harbichová
2. místo – sólo roztleskávačka seniorka – Elastic Heard – Barbora Šalplachtová
3. místo – miniformace mažoretky kadetky – Pretty Little Dancers
3. místo – roztleskávačky juniorky – Rychlá jízda
3. místo – sólo minikadetka roztleskávačka – Pipi dlouhá punčocha – Beata Březinová
3. místo – duo roztleskávačky juniorky – Mix Sia – Jana Černěnková, Nela Pesselová
4. místo – Street Dance junioři – Za mřížemi
4. místo – sólo Disco Dance Nikola Macháčková
4. místo – sólo mažoretka kadetka – Dívka v džungli – Oriona Tichá
4. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Bom Bom Bom
1. místo – duo roztleskávačky seniorky – JB Mix – Kateřina Lukášová, Nikol Nepožitková
5. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Indiáni
6. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Trouble Maker

O týnišťské tajemství – 20. května 2017 – Týniště nad Orlicí
1. místo – Street Dance kadeti – Pošta Jeseník
1. místo – Miniformace Disco Dance juniorky – Seven Green
2. místo – Street Dance junioři – Za mřížemi
4. místo – sólo Mažoretka kadetka – Oriona Tichá – Dívka v džungli
4. místo – sólo Disco Dance kadetka – Nikola Macháčková – Disco talent

Finále – Mia Dance Festival 2017 – 27. května 2017 – Praha
4. místo – Street Dance junioři – Za mřížemi
5. místo – Street Dance kadeti – Pošta Jeseník

Finále – Mia Dance Festival 2017 – 2.-3. června 2017 – Praha
1. místo – roztleskávačky seniorky – Československo
1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Girl Squate
1. místo – miniformace mažoretky kadetky – Pretty Little Dancers
1. místo – mažoretky juniorky+seniorky – Tisíc a jedna noc
1. místo – miniformace mažoretky seniorky – Latino
2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Trouble Maker
2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Bom Bom Bom
3. místo – miniformace mažoretky kadetky – Pretty Little Dancers
4. místo – roztleskávačky juniorky – Rychlá jízda
4. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Indiáni
4. místo – mažoretky kadetky – Letušky
5. místo – roztleskávačky kadetky – Eskymáci
6. místo – roztleskávačky kadetky – Nekonečné Rio

Finále – Mia Dance Festival 2017 – 10. června 2017 – Olomouc
1. místo – sólo minikadetka roztleskávačka – Pipi dlouhá punčocha – Beata Březinová
1. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Pink Star – Anna Harbichová
2. místo – trio roztleskávačky juniorky – Blue Stars – Iveta Posoldová, Beata Szarowská, Veronika Zelenková
2. místo – trio roztleskávačky minikadetky – Vanesa Burešová, Simona Labajová, Terezie Paluchová
3. místo – sólo roztleskávačka seniorka – Elastic Heard – Barbora Šalplachtová
4. místo – sólo mažoretka minikadetka – Víla – Hana Šantrůčková
4. místo – sólo Disco Dance kadetka – Disco talent – Nikola Macháčková
4. místo – duo roztleskávačky kadetky – Ballantine’s Brasil – Vendula Hubálková, Viktorie Zemanová
5. místo – duo mažoretky kadetky – Od Mattela – Kateřina Kuchařová, Oriona Tichá

Rok 2016

Výsledky z finále INTERNATIONAL MIA DANCE CHAMPIONSHIP 2016
1. místo – POM juniorky skupina TRANSFORMERS
1. místo – POM juniorky miniformace
2. místo – POM kadetky skupina RIO
2. místo – POM miniformace HADÍ KRÁLOVSTVÍ
3. místo – BATON juniorky miniformace
3. místo – POM kadetky miniformace MIMONI
3. místo – POM kadetky sólo VIKTORIE HECKELOVÁ
4. místo – BATON juniorky skupina