Úspěchy.

Kvalitu a úspěšnost výuky dokládají výborné výsledky na soutěžích, kde se pravidelně soutěžní týmy účastní finálových klání nejen v rámci České republiky ale i v rámci Evropy. Práce dětí a jejich trenérů je pravidelně prezentována na tanečních přehlídkách TC YESDANCE a vystoupeních na veřejných akcích (plesy, akce města apod.).

Rok 2019

Kvalifikace – IMA 2019 – 30. dubna 2019 – Bystřice

  • 1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Power Girls
  • 2. místo – duo roztleskávačky juniorky Anna Harbichová, Veronika Zelenková
  • 2. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
  • 2. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnice ze Saint-Tropez
  • 6. místo – sólo roztleskávačka juniorka Anna Harbichová

Kvalifikace – Taneční skupina roku 2019 – 7. dubna 2019 – Třinec

  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Cesta do vesmíru (Apollo 13)
  • 1. místo – mažoretky juniorky+seniorky – Karneval v Riu
  • 7. místo – street dance junior – Level Up
  • 7. místo – street dance senior – Tudishi

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2019 – 13. dubna 2019 – Chrudim

  • 1. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Beata Březinová
  • 1. místo – sólo roztleskávačka juniorka – Anna Harbichová
  • 1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Power Girls
  • 1. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Apollo 13
  • 1. místo – mažoretky juniorky+seniorky – Karneval v Riu
  • 2. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Nika Koudelková
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Mama
  • 2. místo – duo roztleskávačky juniorky Hana Červená a Veronika Zelenková – Paris
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Demons
  • 2. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnice ze Saint-Tropez
  • 2. místo – street dance kadeti – Mix street
  • 2. místo – street dance senioři – Tudishi
  • 3. místo – duo roztleskávačky Zuzana Šarmanová a Nela Šimková
  • 3. místo – duo mažoretky Helena Ištvánková a Kateřina Kuchařová – Pod hladinou
  • 3. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Sweet Girls
  • 3. místo – miniformace mažoretky kadetky+juniorky – Disco Show
  • 3. místo – miniformace disco dance junior – Bum bum
  • 3. místo – roztleskávačky kadetky Mikulovice – Jungle
  • 3. místo – street dance junior – Level Up
  • 4. místo – miniformace disco dance kadet – Ekvádor
  • 4. místo – mažoretky kadetky – U nás v cirkuse

Mistrovství Moravy – Taneční skupina roku 2019 – 27. dubna 2019 – Zlín

  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Cesta do vesmíru (Apollo 13)

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2019 – 28. dubna 2018 – Olomouc

  • 2. místo – mažoretky kadetky – U nás v cirkuse
  • 5. místo – miniformace disco dance kadet – Ekvádor

Mistrovství ČR – IMA 2019 – 30. dubna 2019 – Bystřice

  • 6. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
  • 7. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnic ze Saint-Tropez
  • 10. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Power Girls
  • 13. místo – duo roztleskávačky juniorky Anna Harbichová, Veronika Zelenková

Finále – Mia Dance Festival 2019 – 24. května 2019 – Praha

  • 1. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Mama
  • 1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Power Girls
  • 1. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
  • 1. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnice ze Saint-Tropez
  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Apollo 13
  • 2. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Nika Koudelková
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Demons
  • 2. místo – miniformace disco dance junior – Bum bum
  • 3. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Beata Březinová
  • 3. místo – sólo roztleskávačka juniorka – Anna Harbichová
  • 3. místo – duo roztleskávačky kadetky Zuzana Šarmanová a Nela Šimková
  • 3. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Sweet Girls
  • 3. místo – miniformace disco dance kadet – Ekvádor
  • 4. místo – duo roztleskávačky juniorky Hana Červená a Veronika Zelenková – Paris

Finále – Mia Dance Festival 2019 – 25. května 2019 – Praha

  • 7. místo – street dance junior – Level Up
  • 8. místo – street dance senioři – Tudishi
  • 10. místo – street dance kadeti – Mix street

Finále – Mia Dance Festival 2019 – 2. června 2019 – Praha

  • 1. místo – sólo mažoretka juniorka Anna Harbichová
  • 1. místo – duo mažoretky juniorky Kateřina Kuchařová a Helena Ištvánková – Pod hladinou
  • 1. místo – miniformace mažoretky kadet+junior – Disco Show
  • 3. místo – mažoretky junior+senior – Karneval v Riu
  • 4. místo – mažoretky kadetky – U nás v cirkuse

Mistrovství ČR – Taneční skupina roku 2019 – 7. června 2019 – Praha

  • 3. místo – roztleskávačky seniorky – Cesta do vesmíru (Apollo 13)

Mistrovství Evropy – IMA 2019 – 11.-15. června 2019 – Crikvenica, Chorvatsko

  • 3. místo – roztleskávačky kadetky – Kongo srdce Afriky
  • 8. místo – roztleskávačky juniorky – Návrat četnic ze Saint-Tropez

Rok 2018

Kvalifikace – Taneční skupina roku 2018 – 4. dubna 2018 – Třinec

  • 1. místo – roztleskávačky kadetky – Flower Party
  • 1. místo – roztleskávačky juniorky – Stop the Storm!

Kvalifikace – MAC 2018 – 5. dubna 2018 – Přerov

  • 2. místo – roztleskávačky seniorky – Čas

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2018 – 15. dubna 2018 – Otrokovice

  • 1. místo – roztleskávačky kadetky – Flower Party
  • 1. místo – roztleskávačky juniorky – Stop the Storm!
  • 1. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Skeletons
  • 2. místo – street dance junior – Následníci
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Tygří mejdan
  • 3. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Cute Girls

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2018 – 22. dubna 2018 – Olomouc

  • 1. místo – mažoretky kadetky – Mickeyho hodina tance
  • 1. místo – mažoretky junior+senior – Na drink s Marilyn
  • 1. místo – miniformace mažoretky kadetky – Čardáš
  • 1. místo – duo mažoretky juniorky – Dolls – Hana Červená a Anna Harbichová
  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Čas
  • 1. místo – duo roztleskávačky seniorky – Sunshine – Kristýna Sedláčková a Barbora Šalplachtová
  • 1. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Havana Coke – Beatka Březinová
  • 1. místo – sólo roztleskávačka juniorka – Anna Harbichová
  • 1. místo – sólo disco dance juniorka – Nikola Macháčková
  • 2. místo – trio mažoretky seniorky – TresCchicas – Adéla Dorničáková, Daniela Chaloupková a Zuzana Žídková
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Gaga Show
  • 2. místo – duo roztleskávačky juniorky – Infinity – Kateřina Lukášová a Nikol Nepožitková
  • 2. místo – duo roztleskávačky juniorky – Mama – Jana Černěnková a Nela Pesselová
  • 3. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Vendula Hubálková
  • 4. místo – duo roztleskávačky kadetky – Zuzana Šarmanová a Nela Šimková
  • 4. místo – street dance – Trolls
  • 4. místo – disco dance juniorky – Mix

Mistrovství Moravy – Taneční skupina roku 2018 – 28.-29. dubna 2018 – Zlín

  • 1. místo – roztleskávačky juniorky – Stop the Storm!
  • 2. místo – roztleskávačky kadetky – Flower Party

Mistrovství Moravy – MAC 2018 – 29.-30. dubna 2018 – Opava

  • 5. místo – roztleskávačky seniorky – Čas

Mistrovství ČR – MAC 2018 – 26. května 2018 – Jaroměř

  • 2. místo – roztleskávačky seniorky – Shake up the party – defilé
  • 5. místo – roztleskávačky seniorky – Čas

Finále – Mia Dance Festival 2018 – 26. května 2018 – Praha

  • 6. místo – street dance – Trolls
  • 6. místo – street dance junior – Následníci

Finále – Mia Dance Festival 2018 – 1. června 2018 – Praha

  • 1. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Skeletons
  • 1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Gaga Show
  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Čas
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Cute Girls
  • 2. místo – roztleskávačky kadetky – Flower Party
  • 2. místo – roztleskávačky juniorky – Stop the Storm!
  • 3. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Tygří mejdan
  • 6. místo – disco dance juniorky – Mix

Finále – Mia Dance Festival 2018 – 2. června 2018 – Praha

  • 1. místo – mažoretky kadetky – Mickeyho hodina tance
  • 1. místo – mažoretky junior+senior – Na drink s Marilyn
  • 2. místo – miniformace mažoretky kadetky – Čardáš

Finále – Mia Dance Festival 2018 – 9. června 2018 – Olomouc

  • 1. místo – duo mažoretky juniorky – Dolls – Hana Červená a Anna Harbichová
  • 1. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Havana Coke – Beatka Březinová
  • 1. místo – sólo roztleskávačka juniorka – Anna Harbichová
  • 2. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Vendula Hubálková
  • 3. místo – sólo disco dance juniorka – Nikola Macháčková
  • 4. místo – trio mažoretky seniorky – Tres Chicas – Adéla Dorničáková, Daniela Chaloupková a Zuzana Žídková

Rok 2017

Kvalifikace – Taneční skupina roku 2017 – 15. dubna 2017 – Třinec

  • 1. místo – roztleskávačky kadetky – Eskymáci
  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Československo
  • 3. místo – roztleskávačky juniorky – Rychlá jízda

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2017 – 23. dubna 2017 – Otrokovice

  • 1. místo – roztleskávačky kadetky – Eskymáci
  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Československo
  • 1. místo – mažoretky juniorky+seniorky – Tisíc a jedna noc
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Girl Squate
  • 2. místo – miniformace mažoretky seniorky – Latino

Mistrovství Moravy – Taneční skupina roku 2017 – 29.-30. dubna 2017 – Zlín

  • 1. místo – roztleskávačky kadetky – Eskymáci
  • 2. místo – roztleskávačky seniorky – Československo
  • 3. místo – roztleskávačky juniorky – Rychlá jízda

Kvalifikace – Mia Dance Festival 2017 – 6. května 2017 – Olomouc

  • 1. místo – sólo mažoretka kadetka – Víla – Hana Šantrůčková
  • 1. místo – trio roztleskávačky juniorky – Blue Stars – Iveta Posoldová, Beata Szarowská, Veronika Zelenková
  • 2. místo – Street Dance kadeti – Pošta Jeseník
  • 2. místo – mažoretky kadetky – Letušky
  • 2. místo – duo mažoretky kadetky – Od Mattela – Helena Ištvánková, Kateřina Kuchařová
  • 2. místo – duo roztleskávačky kadetky – Ballantine’s Brasil – Vendula Hubálková, Viktorie Zemanová
  • 2. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Pink Star – Anna Harbichová
  • 2. místo – sólo roztleskávačka seniorka – Elastic Heard – Barbora Šalplachtová
  • 3. místo – miniformace mažoretky kadetky – Pretty Little Dancers
  • 3. místo – roztleskávačky juniorky – Rychlá jízda
  • 3. místo – sólo minikadetka roztleskávačka – Pipi dlouhá punčocha – Beata Březinová
  • 3. místo – duo roztleskávačky juniorky – Mix Sia – Jana Černěnková, Nela Pesselová
  • 4. místo – Street Dance junioři – Za mřížemi
  • 4. místo – sólo Disco Dance Nikola Macháčková
  • 4. místo – sólo mažoretka kadetka – Dívka v džungli – Oriona Tichá
  • 4. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Bom Bom Bom
  • 1. místo – duo roztleskávačky seniorky – JB Mix – Kateřina Lukášová, Nikol Nepožitková
  • 5. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Indiáni
  • 6. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Trouble Maker

O týnišťské tajemství – 20. května 2017 – Týniště nad Orlicí

  • 1. místo – Street Dance kadeti – Pošta Jeseník
  • 1. místo – Miniformace Disco Dance juniorky – Seven Green
  • 2. místo – Street Dance junioři – Za mřížemi
  • 4. místo – sólo Mažoretka kadetka – Oriona Tichá – Dívka v džungli
  • 4. místo – sólo Disco Dance kadetka – Nikola Macháčková – Disco talent

Finále – Mia Dance Festival 2017 – 27. května 2017 – Praha

  • 4. místo – Street Dance junioři – Za mřížemi
  • 5. místo – Street Dance kadeti – Pošta Jeseník

Finále – Mia Dance Festival 2017 – 2.-3. června 2017 – Praha

  • 1. místo – roztleskávačky seniorky – Československo
  • 1. místo – miniformace roztleskávačky seniorky – Girl Squate
  • 1. místo – miniformace mažoretky kadetky – Pretty Little Dancers
  • 1. místo – mažoretky juniorky+seniorky – Tisíc a jedna noc
  • 1. místo – miniformace mažoretky seniorky – Latino
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Trouble Maker
  • 2. místo – miniformace roztleskávačky juniorky – Bom Bom Bom
  • 3. místo – miniformace mažoretky kadetky – Pretty Little Dancers
  • 4. místo – roztleskávačky juniorky – Rychlá jízda
  • 4. místo – miniformace roztleskávačky kadetky – Indiáni
  • 4. místo – mažoretky kadetky – Letušky
  • 5. místo – roztleskávačky kadetky – Eskymáci
  • 6. místo – roztleskávačky kadetky – Nekonečné Rio

Finále – Mia Dance Festival 2017 – 10. června 2017 – Olomouc

  • 1. místo – sólo minikadetka roztleskávačka – Pipi dlouhá punčocha – Beata Březinová
  • 1. místo – sólo roztleskávačka kadetka – Pink Star – Anna Harbichová
  • 2. místo – trio roztleskávačky juniorky – Blue Stars – Iveta Posoldová, Beata Szarowská, Veronika Zelenková
  • 2. místo – trio roztleskávačky minikadetky – Vanesa Burešová, Simona Labajová, Terezie Paluchová
  • 3. místo – sólo roztleskávačka seniorka – Elastic Heard – Barbora Šalplachtová
  • 4. místo – sólo mažoretka minikadetka – Víla – Hana Šantrůčková
  • 4. místo – sólo Disco Dance kadetka – Disco talent – Nikola Macháčková
  • 4. místo – duo roztleskávačky kadetky – Ballantine’s Brasil – Vendula Hubálková, Viktorie Zemanová
  • 5. místo – duo mažoretky kadetky – Od Mattela – Kateřina Kuchařová, Oriona Tichá

Rok 2016

Výsledky z finále INTERNATIONAL MIA DANCE CHAMPIONSHIP 2016

  • 1. místo – POM juniorky skupina TRANSFORMERS
  • 1. místo – POM juniorky miniformace
  • 2. místo – POM kadetky skupina RIO
  • 2. místo – POM miniformace HADÍ KRÁLOVSTVÍ
  • 3. místo – BATON juniorky miniformace
  • 3. místo – POM kadetky miniformace MIMONI
  • 3. místo – POM kadetky sólo VIKTORIE HECKELOVÁ
  • 4. místo – BATON juniorky skupina