Příměstské a pobytové tábory.

I přes přísná vládní opatření jsme připraveni v případě uvolnění pro vaše děti zorganizovat příměstské tábory dle aktuálních protiepidemických pravidel. V případě zájmu si rezervujte pro vaše dítě místo zasláním přihlášky.

Příměstské taneční tábory YESDANCE jsou organizovány vždy během jarních prázdnin (3-4 denní) a na začátku a konci letních prázdnin (týdenní turnusy).

Tábory jsou otevřeny všem dětem z celého světa, jsou otevřeny veřejnosti. 

Plánované termíny ve školním roce 2021/22:

Jarní tábor
21.-24. února 

Letní tábor
11.-15. července (příměstský) – I. turnus – UKONČEN PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK 
18.-22. července (pobytový) – Uzávěrka přihlášek 11. července 2022
22.-26. srpna (příměstský) – II. turnus – Uzávěrka přihlášek 12. srpna 2022

Program tábora je zaměřen na děti ve věku od 5 do 15 let (popř. od 4 let). Děti se učí nové taneční styly, chodí na výlety, tráví čas na bazénu a sportem. Na památku si zdobí triko, tašku nebo kšiltovku. Příměstský tábor je obohacen společné nocování na přání v tanečním centru či celodenní výlet.

Přebírání dětí: 8:30-9:00 hod.
Vyzvedávání dětí rodiči: 16:00-16:30 hod.

V ceně je zahrnuto: strava (oběd v restauraci, 2x svačina), pitný režim, cestovné na výlety, vstupné, popř. půjčovné, potřeby ke tvoření, dva dospělí průvodci, taneční hodiny, hry a zábava

Těšíme se na Vás!

Přihláška na tábor

Údaje o dítěti


Údaje o zákonném zástupci

Všechny poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány výlučně pro interní potřeby poskytovatele a to v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů po dobu 20 let od podpisu přihlášky.

Zákazník vyplněním přihlášky prohlašuje, že v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů souhlasí se zpracováním všech svých osobních údajů, které poskytl za účelem evidence zákazníků Tanečního centra YESDANCE. Dále souhlasí se zveřejňováním fotografií a jmen svého dítěte z vystoupení, soutěží a z akcí spojených s propagací Tanečního centra YESDANCE.

Plakáty táborů